Najnowsze webinaria

Slider

Twoja wiedza, nasza pasja

To hasło towarzyszy nam od początku powstania firmy, czyli od 01.01.2003 r.

Naszą pasją jest wspieranie rozwoju kompetencji zawodowych naszych Klientów. Realizujemy to poprzez bardzo dobrą znajomość potrzeb branży laboratoryjnej i ochrony środowiska. Nieustannie poznajemy potrzeby naszych Partnerów, aby spełniać ich oczekiwania. Szkolimy i doradzamy. Do współpracy zapraszamy pasjonatów, czyli Ekspertów i Trenerów, którzy kochają swoją pracę, oraz chętnie dzielą się swoją wiedzą, i doświadczeniem.
Wspólnie z nami uczestniczą w rozwoju kompetencji i wsparciu zawodowym naszych Klientów. To co cenimy najbardziej to kompetencje, rzetelność, lojalność i partnerstwo w biznesie. 

57000

Przeszkolonych osób

5000

Współpracujących firm

obraz1

SZKOLENIA OTWARTE Laboratorium

analiz instrumentalnych
badania paliw
bezpieczeństwa żywności
badań środowiskowych
farmacji
metrologii i kompetencji
mikrobiologii i biologii
statystyki laboratoryjnej
środowiska pracy i BHP
zarządzania wg 17025
Kierownika
biegłości, porównawcze

SZKOLENIA OTWARTE Ochrona środowiska

odpadami
REACH
wodno-ściekowa
Jak zgłosić udział w szkoleniu
 • Wyślij mailem poprawnie wypełniony formularz zgłoszeniowy lub wypełnij formularz elektroniczny na stronie ce2.pl
 • Otrzymasz od nas potwierdzenie jego przyjęcia.
 • Przesłany formularz zgłoszeniowy jest podstawą do wystawienia faktury VAT bez podpisu odbiorcy.
 • Przesłanie formularza zgłoszeniowego oraz potwierdzenie jego otrzymania przez CE2 Centrum Edukacji stanowi prawnie wiążącą umowę pomiędzy CE2 Centrum Edukacji a uczestnikiem lub podmiotem zgłaszającym.
Płatność za szkolenie
 • Zapłać za udział w szkoleniu w terminie 7 dni kalendarzowych od daty zakończenia szkolenia na podstawie otrzymanej faktury VAT.
 • Jeżeli jesteś osobą prywatną/fizyczną zapłać na 5 dni przed szkoleniem (po otrzymaniu potwierdzenia realizacji szkolenia) i prześlij do nas potwierdzenia wpłaty na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

57000

Przeszkolonych osób

5000

Współpracujących firm

Rabaty i promocje
 • Jeżeli korzystasz z promocji, zaznacz to na formularzu zgłoszeniowym. Brak wpisanej informacji o rabacie, promocji spowoduje, że nie zostaną uwzględnione na fakturze.
Szczegółowe informacje o szkoleniu
 • Do 5 dni kalendarzowych przed datą szkolenia otrzymasz informację o realizacji szkolenia (wraz ze szczegółami o miejscu i harmonogramie czasowym szkolenia) lub o odwołaniu (z uzasadnieniem decyzji).
 • Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu szkolenia lub wyznaczenia równoważnego zastępstwa w przypadku, gdy wykładowca nie będzie mógł prowadzić zajęć z przyczyn losowych.
 • W ciągu 14 dniu po zakończeniu szkolenia możesz zadawać pytania dotyczące treści szkolenia naszemu Ekspertowi.
Odwołanie szkolenia
 • Gdy szkolenie nie odbędzie się z przyczyn niezależnych od organizatora, uczestnicy otrzymają pisemne odwołanie drogą elektroniczną.
Zasady rezygnacji
 • Rezygnacje z udziału w szkoleniu przyjmujemy tylko w formie pisemnej.
Jeżeli zrezygnujesz:
 • do 7 dni kalendarzowych przed szkoleniem - nie poniesiesz żadnych kosztów,
 • w terminie krótszym niż 7 dni kalendarzowych przed szkoleniem – wystawimy fakturę na 75% ceny szkolenia,
 • i nie odwołasz uczestnictwa pisemnie w okresie krótszym niż 7 dni kalendarzowych i nie weźmiesz udziału w szkoleniu, wystawimy fakturę na 100% ceny szkolenia.

Powyższy regulamin obowiązuje od dnia 20 marca 2020 r.

Dlaczego my?

 

Zawodowi trenerzy, konsultanci, eksperci

Do prowadzenia szkoleń i doradztwa zatrudniamy najlepszych Ekspertów, których wiedza i doświadczenie jest ceniona przez naszych Klientów. Nasi Eksperci odpowiedzą na Twoje pytania nawet do 14 dni po zrealizowanym szkoleniu.*

* Szczegóły w regulaminie.

 

Bogata oferta szkoleń

To dzięki naszym klientom i poznawaniu ich potrzeb, mogliśmy stworzyć najbogatszą na rynku ofertę szkoleń dla branży laboratoryjnej i ochrony środowiska. Czas i miejsce szkolenia dostosowujemy do potrzeb rynku. Jesteśmy elastyczni i jako pierwsi w branży, w czasie pandemii zaproponowaliśmy szkolenia On-line.

 

Kompleksowe usługi doradcze

Wraz ze szkoleniami, w tych samych obszarach rozwijamy również działalność doradczą. Zależy nam mając na kompleksowej obsłudze laboratoriów i przemysłu w zakresie ochrony środowiska. Dzięki takiemu działaniu, coraz lepiej poznajemy potrzeby naszych Klientów i świadczymy usługi odpowiadające ich oczekiwaniom.

Zobacz też Aktualności

Instytut Nafty i Gazu. Państwowy Instytut Badawczy
Instytut Nafty i Gazu. Państwowy Instytut Badawczy
...Wysoka efektywność zajęć, profesjonalne podejście organizatora, przygotowanie merytoryczne oraz fachowo opracowane materiały dydaktyczne miały istotny wpływ na zadowolenie wszystkich uczestników (...)
Ministerstwo Środowiska
Ministerstwo Środowiska
...Szkolenia były wysoko oceniane przez uczestników, a ich najmocniejszą stroną byli wykładowcy i trenerzy.

Współpracujemy

 • Partners
 • Partners

Zapisz się do newslettera