Dlaczego szkolenie zamknięte?

  • Ten rodzaj szkoleń jest dedykowany konkretnej firmie. Klient decyduje o miejscu szkolenia (siedziba firmy, dowolny hotel), długości trwania, liczbie, uczestników, a przede wszystkim o programie szkolenia.
  • Program szkolenia jest „szyty na miarę”, czyli najpierw rozpoznajemy potrzeby szkoleniowe, a następnie dostosowujemy tematykę.
  • Szkolenie zamknięte jest zawsze dobrą inwestycją w kompetencje pracowników i pozytywnie wpływa na rozwój zespołu i firmy.
  • To doskonałe forum wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy członkami Zespołu, a Ekspertem.

 

szkolenia zamknięte

Zalety szkoleń zamkniętych

Logistyka

Termin i miejsce szkolenia dostosujemy do Twoich potrzeb i oczekiwań. Nasi Eksperci dojadą do Twojej firmy lub miejsca, które wskażesz. Szkolenia zamknięte jest również dobrą okazją do doskonalenia kompetencji merytorycznych oraz komunikacji i współpracy zespołu.

Tematyka „szyta na miarę”

Dostosujemy program i metodykę szkolenia do indywidualnych potrzeb Twojego Zespołu. Przed szkoleniem nasz ekspert porozmawia z Tobą, aby lepiej poznać oczekiwania i potrzeby uczestników szkolenia. Dzięki temu podczas szkolenia skoncentruje się tylko na zagadnieniach, które są dla Was ważne i pomocne.

Trenerzy i metodyka

Z dużą starannością dobieramy trenerów i ekspertów do danego tematu szkolenia, uwzględniając potrzeby grupy docelowej. Skupiamy się na praktycznych aspektach prezentowanych zagadnień. Nasi Eksperci odpowiedzą na Twoje pytania nawet do 14 dni po zrealizowanym szkoleniu.*

* Szczegóły w regulaminie.

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego Newslettera!