Dlaczego szkolenia wewnętrzne?
  • Ten rodzaj szkoleń jest dedykowany Twojej firmie lub Twojemu laboratorium. To Ty decydujesz o miejscu szkolenia (siedziba firmy lub dowolny hotel, sala szkoleniowa), długości trwania, liczbie uczestników, a przede wszystkim o programie i metodyce szkolenia wewnętrznego.
  • Program szkolenia jest „szyty na miarę”, czyli najpierw rozmawiamy z Tobą o tym, co chcesz osiągnąć i jakie cele chcesz zrealizować oraz dla kogo chcesz przeznaczyć to szkolenie wewnętrzne. Ustalamy wspólnie poziom zaawansowania wiedzy uczestników szkolenia wewnętrznego, do tego dobieramy metodę i eksperta, a następnie dostosowujemy tematykę do Twoich oczekiwań.
  • Jeżeli masz w firmie lub w laboratorium ok. 5-6 osób, które chcesz przeszkolić z tego samego tematu, to zdecydowanie warto, również ze względów ekonomicznych, zorganizować z nami szkolenie wewnętrzne.
  • Od początku naszej działalności zorganizowaliśmy ok. 2000 szkoleń wewnętrznych.
  • Uczestnicy szkoleń wewnętrznych ocenili w ankietach bardzo wysoko wiedzę i doświadczenie naszych Trenerów/Ekspertów, średnio od 4,8 do 5,0 w skali od 1-5,
  • Nasi Trenerzy są praktykami, dlatego wiedzą, jak pomóc Ci osiągnąć zamierzone cele poprzez szkolenie wewnętrzne.
  • Szkolenie wewnętrzne jest zawsze dobrą inwestycją w rozwój kompetencji pracowników.
  • Pozytywnie wpływa na atmosferę w zespole i rozwój zawodowy uczestników szkolenia wewnętrznego
  • Szkolenie wewnętrzne jest doskonałym forum wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy uczestnikami, a Ekspertem.
  • Na szkoleniu wewnętrznym Nasi Trenerzy i eksperci pomogą Tobie i Twojemu zespołowi rozwiązać interesujące tylko Was zagadnienia, z zachowaniem 100% dyskrecji.
szkolenia wewnętrzne

Zalety szkoleń zamkniętych

 

Logistyka

Termin i miejsce szkolenia dostosujemy do Twoich potrzeb i oczekiwań. Nasi Eksperci dojadą do Twojej firmy lub miejsca, które wskażesz. Szkolenia zamknięte jest również dobrą okazją do doskonalenia kompetencji merytorycznych oraz komunikacji i współpracy zespołu.

 

Tematyka „szyta na miarę”

Dostosujemy program i metodykę szkolenia do indywidualnych potrzeb Twojego Zespołu. Przed szkoleniem nasz ekspert porozmawia z Tobą, aby lepiej poznać oczekiwania i potrzeby uczestników szkolenia. Dzięki temu podczas szkolenia skoncentruje się tylko na zagadnieniach, które są dla Was ważne i pomocne.

 

Trenerzy i metodyka

Z dużą starannością dobieramy trenerów i ekspertów do danego tematu szkolenia, uwzględniając potrzeby grupy docelowej. Skupiamy się na praktycznych aspektach prezentowanych zagadnień. Nasi Eksperci odpowiedzą na Twoje pytania nawet do 14 dni po zrealizowanym szkoleniu.*

* Szczegóły w regulaminie.

 

Szkolenia wewnętrzne nie jest jednak dla Ciebie? Pamiętaj by sprawdzić aktualne szkolenia otwarte 

Sprawdź nasze profile na Social Media:

   

 

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego Newslettera!