Polityka jakości

Polityka jakości - System Zarządzania Jakością ISO 9001:2015

Jakość jest głównym wyznacznikiem naszej pracy. Zależy nam na spełnieniu oczekiwań i wymagań klientów.

Od 2008 roku pracujemy zgodnie z Systemem Zarządzania Jakością wg normy ISO 9001. O wysokiej jakości naszych usług świadczą nasi klienci.

Od ponad 17 lat istnienia firmy przeszkoliliśmy ponad 57 000 osób oraz wykonaliśmy ok. 300 opracowań. Opinie naszych klientów potwierdzają, że nasze zadania wykonujemy  rzetelnie i odpowiedzialnie, oraz że praca nasza i zaangażowanie mają sens.

Z Najlepszymi dla Najlepszych

Zastanawiasz się:

„Jaką mam pewność, że to szkolenie naprawdę mi pomoże?”.

Jest tylko jeden sposób na to, by się o tym przekonać.

NIC nie ryzykujesz

Zgłoś się na nasze szkolenie, przekonaj się osobiście jak zdobyta wiedza i umiejętności wpłynie na efektywność wykonywanych przez Ciebie obowiązków. 

Masz aż 21 dni na przetestowanie wiedzy zdobytej na tym szkoleniu. Jeśli po tym czasie uznasz, że ta wiedza nic Ci nie pomogła, zwrócimy Ci każdą wydaną na to szkolenie złotówkę.

Dzięki temu możesz przetestować tę wiedzę bez żadnego ryzyka.

       

Dlaczego my?

Zawodowi trenerzy, konsultanci, eksperci

Do prowadzenia szkoleń i doradztwa zatrudniamy najlepszych Ekspertów, których wiedza i doświadczenie jest ceniona przez naszych Klientów. Nasi Eksperci odpowiedzą na Twoje pytania nawet do 14 dni po zrealizowanym szkoleniu.*

* Szczegóły w regulaminie.

Bogata oferta szkoleń

To dzięki naszym klientom i poznawaniu ich potrzeb, mogliśmy stworzyć najbogatszą na rynku ofertę szkoleń dla branży laboratoryjnej i ochrony środowiska. Czas i miejsce szkolenia dostosowujemy do potrzeb rynku. Jesteśmy elastyczni i jako pierwsi w branży, w czasie pandemii zaproponowaliśmy szkolenia On-line.

Kompleksowe usługi doradcze

Wraz ze szkoleniami, w tych samych obszarach rozwijamy również działalność doradczą. Zależy nam mając na kompleksowej obsłudze laboratoriów i przemysłu w zakresie ochrony środowiska. Dzięki takiemu działaniu, coraz lepiej poznajemy potrzeby naszych Klientów i świadczymy usługi odpowiadające ich oczekiwaniom.