SZKOLENIA OTWARTE Ochrona środowiska

Gospodarka

odpadami

Gospodarka

wodno-ściekowa

Wyszukaj szkolenie

GRUDZIEń 2023
STYCZEń 2024
1
5
7
8
11
12
14
20
26
grudzień 2023
1 pią
Szkolenie dla osób odpowiedzialnych za gospodarkę chemikaliami, BHP, ochronę środowiska i zaopatrzenie w laboratorium, dzięki któremu poszerzysz wiedzę i nabędziesz praktycznych umiejętności w ww. zakresie.
5 wto
Szkolenie dla osób odpowiedzialnych za ochronę środowiska w zakładzie przemysłowym, na którym poznasz obowiązki w zakresie sprawozdawczości.
7 czw
Szkolenie dla osób pracujących w różnych branżach, przed którymi stoją wyzwania związane ze zrównoważonym rozwojem oraz przygotowujących projekty, w których jednym z wymaganych elementów jest analiza śladu węglowego.
8 pią
Szkolenie dla osób odpowiedzialnych za ochronę środowiska w przedsiębiorstwach, dzięki któremu poznasz obowiązki w zakresie transgranicznego przemieszczania odpadów.
11 pon
Szkolenie dla specjalistów ds. ochrony środowiska w przedsiębiorstwach, na którym dowiesz się m. in. jakie zgody wodnoprawne powinieneś uzyskać.
12 wto
Webinar 2h (09:00 - 11:00)
14 czw
Szkolenie dla osób zajmujących się kwestiami środowiskowymi, dzięki któremu dowiesz się jak regulowana jest obecnie gospodarka odpadami w Polsce.
20 śro
Szkolenie dla osób zajmujących się kwestiami środowiskowymi, dzięki któremu dowiesz się jak regulowana jest obecnie, na skutek zmiany przepisów, gospodarka odpadami w Polsce.
styczeń 2024
26 pią
ONLINE
26.01.2024
24/01/O/O1/JKO
Szkolenie dla osób odpowiedzialnych za postępowania administracyjne w sprawach związanych z wydaniem decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach.

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego Newslettera!