Podczas szkolenia nauczysz się sposobów zapobiegania oraz radzenia sobie z najczęstszymi problemami pojawiającymi się podczas pracy z chromatografią gazową, dzięki czemu przygotujesz się na wykrywanie i eliminowanie problemów mogących prowadzić do istotnych błędów w analizie GC.
Jeśli jesteś analitykiem wprowadzającym metody spektrofotometryczne do rutynowych analiz w swoim laboratorium i chcesz pogłębić swoją wiedzę w obszarze analiz metod spektrofotometrycznych.
Podczas szkolenia poznasz zasadę działania metody ICP-MS, sposoby wprowadzania próbek ciekłych do spektrometru ICP-MS, ograniczenia metody ICP-MS oraz sposoby eliminacji typowych interferencji.
Jeśli pracujesz w laboratorium pomiarowym i badawczym, posiadającym akredytację wg. ISO 17025 i wykorzystujesz w swoich badaniach chromatografię jonową lub inne metody chromatograficzne (HPLC, GC) dowiedz się- jak rozwiązać problemy związane z analizą oraz jak prawidłowo prezentować wyniki analiz zgodnie z obowiązującymi Rozporządzeniami.
Optyczna spektrometria emisyjna w teorii i praktyce to szkolenie skierowane dla osób wdrażających technikę ICP-OES do badań laboratoryjnych, zajmujących się tą techniką lub pragnących poszerzenia wiedzy w tym zakresie.
Szkolenie skierowane do osób pracujących na co dzień z chromatografią gazową oraz wykonujących walidację metody oraz procedury oceny niepewności pomiaru.
Szkolenie skierowane do osób pracujących z w wysokosprawną chromatografią cieczową (HPLC), mających wykształcenie przyrodnicze (tzn. absolwentów Politechnik, wydziałów chemicznych, biologicznych, ochrony środowiska, farmacji, technologii żywienia itp.) pragnących pogłębić wiedzę z zakresu spektrometrii mas i chromatografii cieczowej sprzężonej ze spektrometrią mas.
Szkolenie dla pracowników Laboratorium z zakresu wymagań zawartych w normie akredytacyjnej dotyczących realizacji procesu potwierdzenia ważności wyników badań w analizach instrumentalnych.
Podstawowym celem szkolenia jest przedstawienie praktycznego zastosowania metod przygotowania próbek wykorzystywanych w badaniach klasycznych oraz instrumentalnych.
Biorąc udział szkoleniu usystematyzujesz swoją wiedzę na temat podstaw teoretycznych i uzyskasz praktyczne wskazówki dotyczące wykorzystania oscylacyjnej spektroskopii w podczerwieni (FTIR) .
Szkolenie skierowane do osób wykonujących analizy metodą chromatografii cieczowej (LCMS), HPLC lub chromatografii jonowej, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę na ten temat.
Celem szkolenia jest przedstawienie wymagań zawartych w normie PN-EN ISO/IEC 17025: 2018-02 w odniesieniu do prawidłowej realizacji procesu związanego z wyborem, weryfikacją i walidacją metod chromatograficznych
Szkolenie dla osób pracujących w laboratorium, przygotowujących się do wykonywania badań w analizach klasycznych w tym metodami spektrofotometrycznymi, wagowymi, potencjometrycznymi, miareczkowymi.
To szkolenie jest dla Ciebie jeśli jesteś analitykiem wprowadzającym techniki chromatograficzne do rutynowych analiz w swoim laboratorium lub pragniesz pogłębić swoją wiedzę na temat metod GC.
Podczas szkolenia poznasz sposoby eliminowania interferencji występujących w ICP-OES, co umożliwi samodzielne rozwiązywanie problemów związanych z metodą ICP-OES oraz dowiesz się jak przeprowadzić walidację/weryfikację metody ICP-OES.
Jeśli jesteś odpowiedzialny za wybór wdrażanych metod klasycznych oraz przeprowadzenie weryfikacji/ walidacji metod klasycznych to szkolenie jest dla Ciebie.
Jesteśmy nowoczesną firmą szkoleniową - Specjalizujemy się w prowadzeniu działalności edukacyjnej w obszarach: laboratorium, ochrona środowiska. Jesteśmy w ścisłej czołówce firm szkoleniowych w Polsce.