VIII Edycja Konferencji Kierownika Laboratorium - Ewelina Siwek

„Monitorowanie pracy i kompetencji personelu w procesie zapewnienia wiarygodności wyników badań. Rola i zadanie kierownika technicznego.”

Podczas VIII edycji Konferencji Kierownik Laboratorium XXI wieku nie może zabraknąć również tematu, tak ważnego w działalności każdego laboratorium jak nadzorowanie pracy i kompetencji personelu. Działalność laboratorium powinna spełniać wszelkie obowiązujące wymagania i standardy jak również przepisy prawa. Do jednego z najważniejszych zadań laboratorium należy zapewnienie wiarygodnych, odtwarzalnych i porównywalnych wyników badań.

Za wykonywanie badań odpowiedzialny jest personel - ważne aby był kompetentny, dobrze przeszkolony oraz potrafiący rozwiązywać problemy, które pojawiają się w codziennej pracy

Czy wiesz:

  • Jak najbardziej efektywnie zarządzać kompetencjami personelu?
  • Na co szczególnie zwrócić uwagę dobierając personel, jak specyfikować wymagania kompetencyjne?
  • Jakie są zakresy obowiązków kierowników laboratoriów a jakie zadania dedykowane są kierownikom ds. technicznych?

Zapraszamy Cię do wysłuchania rozmowy z Panią Eweliną oraz wzięcia udziału w Konferencji dedykowanej specjalnie dla Kierowników Laboratoriów, podczas której uzyskasz niezbędną wiedzę z zakresu monitorowanie pracy i kompetencji personelu w procesie zapewnienia wiarygodności wyników badań.

Zapraszamy do wzięcia udziału w Konferencji Kierownik  Laboratorium XXI wieku: http://kierowniklaboratorium.ce2.pl/

Ewelina Siwek - Konsultant w obszarze systemów zarządzania oraz działalności technicznej laboratoriów badawczych i organizatorów badań biegłości. Specjalista ds. jakości, posiadający wieloletnie doświadczeniem w kierowaniu pracą laboratorium badawczego. Czynny auditor wewnętrzny z zakresu systemu zarządzania PN-EN ISO/IEC 17025 oraz auditor techniczny z zakresu badań i pobierania próbek środowiska ogólnego. Od ponad dekady swoje doświadczenie buduje min. poprzez prowadzenie szkoleń oraz ciągłe doskonalenie umiejętności poprzez współpracę min. z jednostkami naukowymi. Do 2020r. pełniła funkcję przewodniczącej Grupy Roboczej ds. Certyfikowanych Materiałów Odniesienia powołanej przez Główny Urząd Miar w chwili obecnej Członek Konsultacyjnego Zespołu Metrologicznego GUM ds. energii i ochrony środowiska. Ekspert w zakresie: Systemu zarządzania wg PN-EN ISO/IEC 17025, PN-EN ISO/IEC 17043:2011, PN-EN ISO/IEC 17034:2017-03, PN- ISO 9001:2015-10 oraz metod spektroskopowych (FAAS, HGAAS, CVAAS, ETAAS).

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do odsłuchania całej rozmowy.

Całość rozmowy znajdziesz na Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=l2eN-rxhZBw 

Sprawdź nasze Social Media:

   

 


Masz pytania? Zadzwoń. Chętnie udzielimy odpowiedzi.  

Agata Dziewa

Szukaj

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego Newslettera!