Rozmowa z... Anną Panek-Kisała #40

Przed Państwem czterdziesty  odcinek naszego cyklu Rozmowa z..., w której biorą udział Eksperci w branży laboratoryjnej i w ochronie środowiska.

Cykl ten nazwaliśmy: „Rozmowa z...”

CE2 Centrum Edukacji od 2003 roku współpracuje z ponad trzystoma Ekspertami, stąd też idea aby przybliżyć Państwu ich sylwetki i porozmawiać jednocześnie o sprawach, które szczególnie teraz są ważne w naszej branży.

W czterdziestym odcinku gościem Magdaleny Dziewa jest Pani Anna Panek Kisała

Ekspert w zakresie gospodarowania odpadami. Posiada bogate doświadczenie zarówno urzędnika wydającego pozwolenia, jak i pracownika firmy wytwarzającej oraz przetwarzającej odpady.

Od roku 2018 mamy do czynienia z wieloma nowymi wymaganiami w gospodarce odpadami. Można powiedzieć, że przeżywamy po raz drugi, przynajmniej, prawdziwą rewolucję.
Mimo, że mija niebawem 4 lata od wprowadzenia znaczących zmian w ustawie o odpadach, to mam wrażenie, że ciągle jesteśmy na etapie porządkowania przepisów i usuwania w nich „luk”. Efektem tego są częste zmiany, korygowane są wcześniejsze zapisy i dodawane nowe. Jeżeli czytasz właśnie ten tekst, to znaczy, że tematyka jest Ci bliska i być może jesteś przedsiębiorca, pracownikiem ochrony środowiska lub urzędnikiem opiniującym wnioski wydającym decyzje „odpadowe”.

Czy jesteś pewien, że znasz wszystkie szczegóły i niuanse w zakresie gospodarowania odpadami, czy potrafisz zinterpretować przepisy, które Cię dotyczą? Może wykonujesz coś, co Ciebie nie dotyczy w tym zakresie? Czy na pewno właściwie interpretujesz podstawowe definicje i pojęcia w ustawie o odpadach? Sprawdź swoją wiedzę, a może poznaj, na czym cała trudność w rozumieniu i stosowaniu przepisów odpadowych polega.
Zapraszam Cię do wysłuchania rozmowy i wzięcia udziału w szkoleniu z jednym z najlepszych ekspertów i trenerów.

 

Gospodarka odpadami od A do Z - o wprowadzonych zmianach prawa w 2021 r. Wykonywanie sprawozdań rocznych – porady praktyczne

ONLINE   10.03.2022 - 11.03.2022

Kurs przygotowujący do egzaminu państwowego – Stwierdzenie kwalifikacji w zakresie gospodarowania odpadami. Kierownik Składowiska Odpadów. Egzamin próbny.

ONLINE  24.03.2022 - 25.03.2022

Gospodarka odpadami - realizacja obowiązków znowelizowanych przepisów odpadowych. Jak uniknąć pułapek legislacyjnych.

ONLINE    08.06.2022 - 09.06.2022

Zapraszamy do odsłuchania rozmowy z naszym Ekspertem.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do odsłuchania całej rozmowy.

Całość rozmowy znajdziesz na Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=MR53xg3GR-w

Sprawdź nasze Social Media:

   

 


Masz pytania? Zadzwoń. Chętnie udzielimy odpowiedzi.  

 

Szukaj

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego Newslettera!