Rozmowa z... Łukaszem Bratkiem odcinek #18

Przed Państwem osiemnasty odcinek naszego cyklu Rozmowa z... w której biorą udział Eksperci w branży laboratoryjnej i w ochronie środowiska.

Cykl ten nazwaliśmy: „Rozmowa z...”

CE2 Centrum Edukacji od 2003 roku współpracuje z ponad trzystoma Ekspertami, stąd też idea aby przybliżyć Państwu ich sylwetki i porozmawiać jednocześnie o sprawach, które szczególnie teraz są ważne w naszej branży.

W osiemnastym odcinku gościem Magdaleny Dziewa jest Pan Łukasz Bratek.

 

 

Łukasz Bratek - Absolwent Politechniki Śląskie, czynnie wykonujący badania gazów odlotowych i technologicznych w zakresie pomiarów emisji i ładunków gazów i pyłów do powietrza. Specjalista badań powietrza atmosferycznego w zakresie pomiarów imisji. Specjalista w doborze i ocenie pracy urządzeń oczyszczających gazy technologiczne z zanieczyszczeń pyłowo-gazowych.  Ekspert oraz audytor wewnętrzny z zakresu ochrony środowiska, w szczególności pomiarów emisji  zanieczyszczeń do atmosfery. Autor i współautor wielu publikacji o tematyce ochrony środowiska min. z zakresu badań procesów pogłębionego utleniania (AOP) i ich wpływu na redukcję oraz usuwanie związków arsenoorganiczny z roztworów przemysłowych.

 

Temat rozmowy:

"Pomiary emisji gazów odlotowych - od przygotowania sprzętu do wyników badań."

Podczas rozmowy usłyszycie Państwo o mnogości wyzwań, które stoją przed pomiarowcami. Dowiecie się jak wygląda cały proces badania gazów odlotowych. Ile pracy muszą wykonać pomiarowcy, z kim współpracować, jaką wiedzę posiadać i jakie umiejętności, aby wykonać wiarygodny i przydatny pomiar zakończony sprawozdaniem. Więcej nie da się już napisać, tego należy wysłuchać.  

 

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zapraszamy do odsłuchania całej rozmowy.

Masz pytania? Zadzwoń. Chętnie udzielimy odpowiedzi.  

 

 

Szukaj

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego Newslettera!