Webinary - to takie proste!

Dlaczego szkolenie on-line?

Szkolenia on-line to nowoczesna forma naszych najlepszych szkoleń przygotowanych przez doświadczonych Ekspertów. Szkolenia kierowane są do osób, które chcą na żywo uczestniczyć w pełnowartościowym szkoleniu bez potrzeby wychodzenia z domu czy biura.

Potrzebujesz tak niewiele
 • Potrzebny będzie dostęp do urządzenia z aktualną przeglądarką Google Chrome (PC, laptop, telefon lub tablet)
 • Internet o prędkości m.in. 1 Mbit/s
 • Nad przebiegiem szkolenia czuwa Opiekun szkolenia i w razie potrzeby udziela wsparcia technicznego w zakresie połączenia
 • Nie jest potrzebne żadne dodatkowe oprogramowanie do korzystania ze szkoleń w formie on-line

 

Przed szkoleniem
 • Uczestnik szkolenia otrzyma dostęp do pokoju, w którym odbędzie się szkolenie
 • Dzień przed realizacją szkoleń otrzymasz od nas materiały w formie elektronicznej na podany adres e-mail
 • Przy potwierdzaniu realizacji szkolenia otrzymasz harmonogram oraz wszelkie niezbędne informacje dotyczące nadchodzącego szkolenia
 • Przed szkoleniem Opiekun szkolenia skontaktuje się z Tobą by pomóc z połączeniem przed szkoleniem
W trakcie szkolenia
 • Szkolenie zostanie zrealizowane w formie szkolenia on-line
 • Podczas trwania szkolenia przebieg monitoruje Opiekun
 • Uczestnik otrzymuje dostęp do Bazy Wiedzy na stronie Akademii CE2
 • Szkolenie prowadzi trener z doświadczeniem dydaktycznym i praktycznym w prowadzeniu szkoleń on-line
 • W trakcie oraz po zakończeniu szkolenia przeprowadzane są ankiety badające satysfakcję ze szkolenia
Po szkoleniu
 • Uczestnicy zachowują bezterminowy dostęp do zasobów Akademii CE2 w tym materiałów szkoleniowych zgromadzonych w Bazie Wiedzy
 • Uczestnicy mają możliwość kontaktu z uczestnikami szkoleń i trenerami CE2 Centrum Edukacji
 • Przez miesiąc od zakończenia szkolenia, słuchacze będą pod specjalną opieką trenera prowadzącego
 • Po szkoleniu na podany w zgłoszeniu adres przesyłamy świadectwo udziału w szkoleniu oraz fakturę
Szczegóły

Szczegółowe informacje na temat obowiązkowych wymagań technicznych zostaną przekazane przez opiekuna szkolenia po zgłoszeniu na wybrane szkolenie on-line.

Zalety szkoleń on-line

 

Zawodowi trenerzy, konsultanci, eksperci

Do prowadzenia szkoleń i doradztwa zatrudniamy najlepszych Ekspertów, których wiedza i doświadczenie jest ceniona przez naszych Klientów. Nasi Eksperci odpowiedzą na Twoje pytania nawet do 14 dni po zrealizowanym szkoleniu.*

* Szczegóły w regulaminie.

 

Szkolenia w dowolnym miejscu

Ze szkolenia możesz skorzystać w dowolnym miejscu w domu lub w pracy, wszystko odbywa się na żywo – masz stały kontakt z trenerem i innymi uczestnikami szkolenia.

 

Bogata oferta szkoleń

To dzięki naszym klientom i poznawaniu ich potrzeb, mogliśmy stworzyć najbogatszą na rynku ofertę szkoleń dla branży laboratoryjnej i ochrony środowiska. Czas i miejsce szkolenia dostosowujemy do potrzeb rynku. Jesteśmy elastyczni i jako pierwsi w branży, w czasie pandemii zaproponowaliśmy szkolenia On-line.

Opinie uczestników o Naszych szkoleniach on-line

 

Realizacja szkolenia

Rejestracja przebiegła bardzo sprawnie, nie było żadnych problemów z transmisją. Szkolenie było konkretne, na temat, z dużą ilością przykadów. Dzięki takiej formie szkolenia, oszczędzamy czas i pieniądze, a do uczestnictwa w szkoleniu wystarczy komputer z dostępu do internetu.

 

Organizacja

Nie widzę różnicy jeżeli chodzi o przekazywane treści między szkoleniem stacjonarnym a on-line. Kontakt z wykładowcą zapewniony, jest możliwość dopytanie o kwestie niejasne czy wątpliwe. Materiały szkoleniowe przysłane dzień przed szkoleniem umożliwiają wstępne rozpoznanie zakresu zagadnień.

 

Metody nauczania

Kontakt z prowadzącym szkolenie zapewniony przy pomocy komunikatora tekstowego. Pytania można było zadawać na bieżąco całość szkolenia przebiegła zgodnie z planem. W miarę rozwoju sytuacji tzn. jeżeli wynikało to z pytań uczestników, prowadzący przedstawiał dodatkowe materiały poza prezentacją, korzystając z bieżącej pomocy przedstawiciela CE2. Prezentacje i wszystkie omawiane materiały otrzymaliśmy w wersji elektronicznej już w pierwszym dniu szkolenia.

 

Przygotowanie Trenera

Jeśli ktoś z uczestników miał bardziej wnikliwe pytania dotyczące danego zagadnienia lub po prostu nie zrozumiał odpowiedzi, prowadzący tłumaczył dany wątek do momentu, aż nie zostało potwierdzone przez uczestników, że wszystko jest jasne. Nie było żadnych problemów z połączeniem, widocznością, ani odsłuchem prowadzącego. Organizator natychmiast reagował na wszystkie pytania techniczne uczestników i prowadzącego.

 

Innowacja

Chciałbym Państwu podziękować za możliwość wzięcia udziału pomimo oczywistych i przykrych dla nas wszystkich w zaistniałej sytuacji zrozumiałych przeszkód. Chciałbym nadmienić, że prowadzenie szkolenia w ten sposób jest na pewno utrudnieniem dla korzystających z niego osób, nie mniej jednak sprawdzającym się i myślę, że korzystnym na wypadek niemożności zorganizowania tego typu spotkań w innym trybie niż właśnie on-line.

 

Techniki komunikacyjne

Pragnę poinformować, iż wspomniane szkolenia spełniło moje oczekiwania zaczynając od terminowości i trzymaniu się wcześniej wysłanego harmonogramu, poprzez obraz z kamery prowadzącego, a także czat. Wszystko było przygotowane z należytą starannością. Jeśli chodzi o zadawane pytania na czacie prowadzący na bieżąco się do nich odnosił i udzielał odpowiedzi.