Masz wybór! - Od września nowa forma szkoleń

Od września 2020 r. planujemy powrót do szkoleń otwartych w formie tradycyjnej. Jednocześnie zapewniamy, iż podczas szkoleń przestrzegane będą wszystkie wymogi stawiane przez Ministra Zdrowia oraz Głównego Inspektora Sanitarnego. Zależy nam na bezpieczeństwie uczestników szkoleń oraz Ekspertów. Jesteśmy pełni optymizmu, niemniej liczymy się z faktem, iż z uwagi na dynamikę warunków epidemicznych, możemy być zmuszeni do zmiany formy szkolenia na webinar (szkolenie on-line na żywo) w ostatniej chwili. Państwo również możecie wybrać szkolenie w formie webinaru. Rozmawiając z Państwem, wiemy, że są wśród Was zwolennicy webinariów i zwolennicy szkoleń stacjonarnych, dlatego stworzyliśmy nową formułę szkoleń – Szkolenia hybrydowe.

  • szkolenie stacjonarne – spotkanie z ekspertem i innymi uczestnikami w sali konferencyjnej, materiały szkoleniowe, wspólna przerwa kawowa, wymiana doświadczeń, wspólne obiady, kolacje, nocleg w hotelu
  • szkolenie on-line – udział w szkoleniu na żywo z dowolnego miejsca w kraju lub na świecie, poznanie eksperta i innych uczestników na wizji, zadanie pytań, pisanie na „chacie”, materiały w wersji elektronicznej

Proponowane rozwiązanie umożliwia Państwu rozwijanie swoich kwalifikacji w sposób jaki jest dla Państwa w danej chwili najbardziej optymalny. Dzięki Nowej Formule Szkoleń Hybrydowych, znacznie więcej osób będzie mogło zadbać o swój rozwój zawodowy. Na wszystkie pytania odpowiedzą nasi Specjaliści ds. Szkoleń. Zapraszamy do kontaktu.

Szkolenia hybrydowe

Dostosowujemy się do Twoich potrzeb! Zależy nam na Twoim poczuciu bezpieczeństwa, a również na tym, byś mógł rozwijać swoje kompetencje i poszerzać wiedzę. Dajemy Ci możliwość wyboru formy szkolenia. 

Każda forma szkolenia jest doskonałym sposobem na zdobycie i usystematyzowanie wiedzy.

Nie obawiaj się, skorzystania z usługi on line. Nasi doradcy skontaktują się na kilka dni przed szkoleniem ze wszystkimi osobami, które wybiorą formę online i przetestują wejście na platformę szkoleniową. Cena szkolenia uzależniona jest od wyboru formy szkolenia. Każdy z Uczestników otrzyma certyfikat oraz materiały szkoleniowe w wersji papierowej (szkolenie tradycyjne) lub w wersji elektronicznej (webinar). Masz pytania – zadzwoń! Chętnie udzielimy Ci wszystkich wyjaśnień.

Masz wybór!

 

Chcesz spotkania się z innymi uczestnikami, porozmawiać i wymieć doświadczenia – wybierz szkolenie tradycyjne.

Szkolenia będą organizowane w dotychczasowej formie w jednym z miast, w hotelu, który spełnia wszystkie wymogi stawiane przez Ministra Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego. W trakcie szkolenia, jak dotychczas zapewniamy bezpieczną salę konferencyjną, wyżywienie i/lub nocleg. Zależy nam, abyś na szkolenie przyjechał zdrowy i zdrowy wrócił po szkoleniu do domu.

 

Chcesz wziąć udziału w szkoleniu on-line na żywo, w każdym miejscu, w którym obecnie przebywasz – w domu, w biurze

Otrzymasz prosty dostęp do platformy szkoleniowej i będziesz online uczestniczył w formie tradycyjnej szkolenia. Będziesz mógł zdawać pytania, uczestniczyć w dyskusji prowadzonej w trakcie.