Aktualności

Najnowsze informacje.

Prawo zamówień publicznych. Kryterium jakości przy zakupach w branży laboratoryjnej

26.03.2015

"Prawo zamówień publicznych. Kryterium jakości przy zakupach w branży laboratoryjnej" - to szkolenie dla wszystkich, którzy uważają, że procedury przewidziane w ustawie Prawo zamówień publicznych uniemożliwiają dokonywanie zamówień o wysokiej jakości, optymalnych i zgodnych z potrzebami zamawiającego.

więcej

Jak postępować z osadami ściekowymi?

26.03.2015

CE2 Centrum Edukacji zaprasza na szkolenie "Prawne aspekty postępowania z osadami ściekowymi". Szkolenie w dniu 20 maja skierowane jest do pracowników inspekcji ochrony środowiska.

więcej

Ochrona Środowiska|Nadchodzące szkolenia w Warszawie

24.03.2015

Tuż po okresie świątecznym zapraszamy na kolejne szkolenia z szeroko pojętej tematyki ochrony środowiska. Już 14 kwietnia szkolenie poświęcone tematyce obowiązków dalszych użytkowników wynikających z rozporządzeń REACH i CLP ze szczególnym uwzględnieniem zmian w kartach charakterystyki. Warto pamiętać, że wszystkie karty charakterystyki po 1 czerwca 2015 r. muszą ulec zmianie. 

więcej

Szkolenie farmaceutyczne w Warszawie

23.03.2015

W kwietniu zapraszamy osoby zajmujące się badaniami produktów leczniczych na szkolenie "Udział laboratorium mikrobiologicznego w kontroli jakości wytwarzania i badań produktów leczniczych".

więcej

Szkolenia laboratoryjne w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu

20.03.2015

W kwietniu zapraszamy pracowników laboratoriów na szkolenia 1 i 2-dniowe do Warszawy, Krakowa i Wrocławia.

więcej

Zobacz wszystkie...


 
 

OK

OK