Od 2003 roku CE2 Centrum Edukacji oferuje bogaty zakres szkoleń dla laboratoriów badawczych oraz z zakresu ochrony środowiska.

Jesteśmy otwarci na uwagi i sugestie, którymi dzielicie się Państwo w trakcie naszych szkoleń. Mamy świadomość, że wraz z rozwojem Państwa firmy, zmieniają się także Państwa potrzeby szkoleniowe.

 

Zaproponuj swoją tematykę szkolenia

Jeśli do tej pory nie znaleźli Państwo na rynku szkolenia dla siebie, z przyjemnością zorganizujemy takie wydarzenie.

W przypadku realizacji szkolenia przez CE2 Centrum Edukacji, pomysłodawca tematu weźmie w nim udział za symboliczną złotówkę*.

Prześlij nam swoją propozycję szkolenia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sprawdź także aktualną lista szkoleń: laboratorium/ochrona środowiska.

* o ile temat / zakres szkolenia nie powtórzył się w dotychczasowej ofercie CE2 Centrum Edukacji. W ramach uczestnictwa w szkoleniu zapewniamy przerwy kawowe i obiady z wyłączeniem noclegów.

Dlaczego my?

 

Zawodowi trenerzy, konsultanci, eksperci

Do prowadzenia szkoleń i doradztwa zatrudniamy najlepszych Ekspertów, których wiedza i doświadczenie jest ceniona przez naszych Klientów. Nasi Eksperci odpowiedzą na Twoje pytania nawet do 14 dni po zrealizowanym szkoleniu.*

* Szczegóły w regulaminie.

 

Bogata oferta szkoleń

To dzięki naszym klientom i poznawaniu ich potrzeb, mogliśmy stworzyć najbogatszą na rynku ofertę szkoleń dla branży laboratoryjnej i ochrony środowiska. Czas i miejsce szkolenia dostosowujemy do potrzeb rynku. Jesteśmy elastyczni i jako pierwsi w branży, w czasie pandemii zaproponowaliśmy szkolenia On-line.

 

Kompleksowe usługi doradcze

Wraz ze szkoleniami, w tych samych obszarach rozwijamy również działalność doradczą. Zależy nam mając na kompleksowej obsłudze laboratoriów i przemysłu w zakresie ochrony środowiska. Dzięki takiemu działaniu, coraz lepiej poznajemy potrzeby naszych Klientów i świadczymy usługi odpowiadające ich oczekiwaniom.