Powracamy do tradycyjnych szkoleń w formie stacjonarnej, ale w naszej ofercie znajdziecie również jak do tej pory szkolenia online. Każdy ma wybór w jakiej formie szkolenia chce uczestniczyć. Po więcej informacji zapraszamy do dalszej części artykułu.

Formy szkoleń:

W naszym harmonogramie oferujemy szkolenia w formie:

- stacjonarnej w miastach (Warszawa, Kraków, Zakopane)

- online

- hybrydowej ( połączenie formy szkolenia stacjonarnego oraz online)

Organizacja szkoleń stacjonarnych. Jak to działa?

Każdy uczestnik szkolenia zgłasza swój udział poprzez przesłanie wypełnionej karty zgłoszeniowej przesłanej do nas droga mailową, faksowa, pocztową lub za pośrednictwem strony internetowej ce2.pl.

Do 7 dni kalendarzowych przesyłamy do uczestnika potwierdzenie realizacji szkolenia wraz z harmonogramem na adres mailowy wskazany na zgłoszeniu.

Szkolenia stacjonarne odbywają się w centrum konferencyjnym w wybranej lokalizacji. Trener prowadzi szkolenia przy użyciu sprzętu niezbędnego do prawidłowej realizacji szkolenia (projektor multimedialny, ekran, flipchart, laptop).

Szkolenie rozpoczyna się punktualnie zgodnie z harmonogramem. Na każdym szkoleniu czuwa opiekun szkolenia z ramienia firmy CE2 Centrum Edukacji.

Dla każdego uczestnika na stoliku przygotowane są materiały szkoleniowe w formie papierowej oraz notatnik i długopis.

Każdy uczestnik szkolenia będzie miał możliwość zadawania pytań do trenera na bieżąco w trakcie trwania szkolenia.

Po zakończonym szkoleniu, każdemu uczestnikowi zostanie wręczony certyfikat ukończenia szkolenia oraz faktura w formie papierowej.

Organizacja szkoleń online. Jak to działa?

Każdy uczestnik szkolenia zgłasza swój udział poprzez przesłanie wypełnionej karty zgłoszeniowej przesłanej do nas droga mailową, faksowa, pocztową lub za pośrednictwem strony internetowej ce2.pl.

Do 3 dni kalendarzowych przesyłamy do uczestników drogą mailową potwierdzenie realizacji szkolenia wraz z harmonogramem oraz propozycją wykonania próbnego połączenia na platformie szkoleniowej.

Zgłaszając się na taką formę szkolenia, możesz uczestniczyć w szkoleniu z domu, pracy lub innego dowolnego miejsca. Jedynym wymaganiem jest komputer oraz dostęp do internetu, aby móc bez problemu dołączyć do szkolenia.

W dniu szkolenia każda zarejestrowana osoba na pół godziny przed rozpoczęciem otrzyma drogą mailową link z dostępem do zalogowania oraz materiały szkoleniowe w formie elektronicznej.

Wykładowca prowadzi szkolenie z Sali wykładowej i widzi się z uczestnikami online dzięki platformie szkoleniowej.

Szkolenie rozpoczyna się w standardowych godzinach 09:00-15:00 z przewidzianymi przerwami pomiędzy blokami szkolenia.

W przypadku problemu z połączeniem jest możliwość kontaktu z opiekunem szkolenia, który czuwa nad danym szkoleniem.

Osoby korzystające ze szkolenia w formie zdalnej mogą zadawać w trakcie szkolenia pytania do prowadzącego na czacie lub za pomocą funkcji głosowej na platformie.

Po zakończonym szkoleniu do każdego uczestnika wysyłany jest certyfikat ukończenia szkolenia oraz faktura wysyłana na adres wskazany na zgłoszeniu. 

Organizacja szkoleń hybrydowych. Jak to działa?

Taka forma szkolenia jest to połączenie formy szkolenia stacjonarnego oraz online.

Takie rozwiązanie polega na transmisji szkolenia w formie online, które w danej chwili odbywa się również stacjonarnie. Oznacza to, że w szkoleniu będą uczestniczyć dwie grupy odbiorców – uczestnicy biorący udział w szkoleniu stacjonarnym na miejscu oraz uczestnicy, korzystający ze szkolenia w trybie zdalnym za pomocą platformy szkoleniowej.

Wymagania sprzętowe

W naszych szkoleniach korzystamy z platformy szkoleniowej CISCO WEBEX

Do systemu Cisco Webex możemy dołączyć na kilka sposobów:

  • z komputerów PC i Mac - poprzez link URL lub aplikację Webex,
  • z urządzeń mobilnych (iOS, Android) poprzez aplikację mobilną Webex,
  • z terminali wideo SIP/H.323,
  • z telefonu stacjonarnego i komórkowego na darmowy numer Webex +48 22 572 2615 w Polsce

Korzystanie z Cisco Webex jest możliwe za pomocą przeglądarki lub aplikacji Webex. Rekomendujemy używanie aplikacji Cisco Webex. W dalszej części znajdziesz link do pobrania aplikacji w polskiej wersji językowej. 

Do korzystania będą Ci potrzebne:

  • zainstalowana aplikacja,
  • komputer wyposażony w mikrofon i kamerę oraz spełniający minimalne wymagania sprzętowe,
  • stabilny internet.

Aplikację możesz ściągnąć TUTAJ:

https://akamaicdn.webex.com/client/webexapp.msi

O szczegóły pytajcie naszych Specjalistów ds. Realizacji szkoleń.