Nasze usługi dla Laboratoriów Badawczych i Wzorcujących:

 1. Audity wewnętrzne zgodnie z normą PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02: systemowe i techniczne. Wskazanie obszarów do doskonalenia – wyniki oceny przedstawione w raporcie, który zostanie przesłany w ciągu 14-dni od zakończenia auditu.
 2. Przygotowanie Laboratorium do akredytacji zgodnie z normą PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02 według następujących etapów:
 • Audit „Zerowy” - przegląd aktualnego stanu Laboratorium pod kątem stopnia spełniania wymagań normy PN-EN ISO/IEC 17025. Opracowanie wykazu zmian i prac, które powinny zostać podjęte
  i wykonane.
 • Opracowanie dokumentacji systemowej i technicznej w porozumieniu ze Zleceniodawcą lub przy jego udziale.
 • Prezentacja dokumentacji systemowej i technicznej – warsztaty wdrożeniowe.
 • Przeprowadzanie audiu systemowego oraz technicznego na zakończenie usługi doradczej.
 • Zgłoszenie formalnego wniosku akredytacyjnego, pomoc w działaniach poauditowych w przypadku wystąpienia niezgodności lub spostrzeżeń.
 1. Wdrażanie nowych metod badawczych.
 2. Walidacja i szacowanie niepewności metod badawczych.
 3. Opracowanie arkuszy do szacowanie niepewności dostosowane do konkretnych metod badawczych.
 4. Konsultacje w zakresie systemowym i technicznym.

Usługi doradcze możemy realizować podczas wizyty Eksperta w siedzibie Laboratorium pod warunkiem spełnienia odpowiednich środków bezpieczeństwa lub zdalnie podczas spotkania on-line za pomocą Cisco Webex Meetings.

Oferty na usługi doradcze dostosowywane są do indywidualnych potrzeb Laboratorium, a ich cena zależy od zakresu oraz ilości metod, jakie będą zgłoszone do akredytacji.

Po otrzymaniu zapytania z wielką przyjemnością przedstawimy Ci naszą ofertę.

Nasz doradca skontaktuje się z Tobą telefonicznie i zapyta o szczegóły, w celu dostosowania oferty do Twoich potrzeb.

Dlaczego my?

 

Zawodowi trenerzy, konsultanci, eksperci

Do prowadzenia szkoleń i doradztwa zatrudniamy najlepszych Ekspertów, których wiedza i doświadczenie jest ceniona przez naszych Klientów. Nasi Eksperci odpowiedzą na Twoje pytania nawet do 14 dni po zrealizowanym szkoleniu.*

* Szczegóły w regulaminie.

 

Bogata oferta szkoleń

To dzięki naszym klientom i poznawaniu ich potrzeb, mogliśmy stworzyć najbogatszą na rynku ofertę szkoleń dla branży laboratoryjnej i ochrony środowiska. Czas i miejsce szkolenia dostosowujemy do potrzeb rynku. Jesteśmy elastyczni i jako pierwsi w branży, w czasie pandemii zaproponowaliśmy szkolenia On-line.

 

Kompleksowe usługi doradcze

Wraz ze szkoleniami, w tych samych obszarach rozwijamy również działalność doradczą. Zależy nam mając na kompleksowej obsłudze laboratoriów i przemysłu w zakresie ochrony środowiska. Dzięki takiemu działaniu, coraz lepiej poznajemy potrzeby naszych Klientów i świadczymy usługi odpowiadające ich oczekiwaniom.