O Konferencji

Program konferencji ułożyliśmy z myślą o Państwa potrzebach, które przekazaliście nam w trakcie poprzednich spotkań. Podczas naszego trzydniowego spotkania porozmawiamy nie tylko o systemie zarządzania, chociaż jest to temat wiodący i zarezerwowaliśmy na niego najwięcej czasu, porozmawiamy również o tematach, które są dla Państwa równie ważne, czyli o prawie pracy i bezpieczeństwie chemicznym w laboratorium. Nie zabraknie także tematów z zarządzania zespołem i komunikacji.Zapraszam Państwa do przekazania nam swoich sugestii na temat zaproponowanej tematyki VI Edycji Konferencji. Jeżeli są tematy ważne dla Państwa, których nie uwzględniliśmy, prosimy o napisanie do nas. Zależy nam, aby konferencja stała się dla Państwa forum wymiany doświadczeń i rozwijania swoich kompetencji kierowniczych.

 

Poprzednie edycje
 • I edycja, 11 – 14 listopada 2014, Hotel Ossa w Ossie
 • II edycja, 2 – 5 listopada 2015, Hotel Kazimierz w Kazimierzu Dolnym
 • III edycja, 11 – 14 października 2016, Hotel Czarny Potok, Krynica Zdrój
 • IV edycja, 3 – 6 października 2017, Hotel Zamek Biskupi, Janów Podlaski
 • V edycja, 20 – 23 listopada 2018, Hotel Grand Nosalowy Dwór, Zakopane
 • VI edycja, 22 – 25 października 2019, Hotel Haffner, Sopot

KONFERENCJA KIEROWNIK LABORATORIUM XXI wieku ZOSTAJE PRZENIESIONA NA ROK 2021.
DO ZOBACZENIA !

Dlaczego warto?
 • Poznasz i przedyskutujesz te zagadnienia Normy, które można wykorzystać do sprawnego i nowoczesnego zarządzania laboratorium.
 • Przedyskutujesz w gronie ekspertów zagadnienia związane z nowym wymaganiem Normy, czyli przedstawieniem stwierdzenia zgodności, co jest szczególnie ważne dla badań wykonywanych w obszarze regulowanym prawnie.
 • Weźmiesz udział w Panelu Technicznym Kierownika, w którym wzmocnisz swoją wiedzę metrologiczną w aspekcie wymagań Normy.
 • Poznasz korzyści wynikające z właściwej ochrony danych osobowych i zarządzania bezpieczeństwem informacji w laboratorium, dzięki czemu zminimalizujesz oraz ocenisz ryzyko niedotrzymania poufności i utraty cennych danych.
 • Uzyskasz wiedzę w zakresie motywowania i zarządzania wielopokoleniowym zespołem, co przełoży się na lepszą atmosferę w pracy i efektywną realizację zadań laboratorium.
 • Wzmocnisz swoje kompetencje w zakresie komunikacji w zespole, dzięki czemu lepiej zrozumiesz swój zespół, przez co on lepiej zrozumie cele jakie przed nim stawiasz.
 • Wzmocnisz swoje kompetencje w zakresie komunikacji w Zespole, dzięki czemu lepiej zrozumiesz swój Zespół i będziesz potrafił jasno przedstawić zadania jakie przed nim stawiasz, co pozwoli Wam osiągnąć wspólny cel i dbać o komfort pracy.
 • Uaktualnisz swoją znajomość prawa pracy i przepisów BHP, aby Twoje zarządzanie było zgodne z przepisami oraz zapewniło Tobie i Twojemu Zespołowi bezpieczeństwo.

Dlaczego warto?

 

Zawodowi trenerzy, konsultanci, eksperci

Do prowadzenia szkoleń i doradztwa zatrudniamy najlepszych Ekspertów, których wiedza i doświadczenie jest ceniona przez naszych Klientów. Nasi Eksperci odpowiedzą na Twoje pytania nawet do 14 dni po zrealizowanym szkoleniu.*

* Szczegóły w regulaminie.

 

Bogata oferta szkoleń

To dzięki naszym klientom i poznawaniu ich potrzeb, mogliśmy stworzyć najbogatszą na rynku ofertę szkoleń dla branży laboratoryjnej i ochrony środowiska. Czas i miejsce szkolenia dostosowujemy do potrzeb rynku. Jesteśmy elastyczni i jako pierwsi w branży, w czasie pandemii zaproponowaliśmy szkolenia On-line.

 

Kompleksowe usługi doradcze

Wraz ze szkoleniami, w tych samych obszarach rozwijamy również działalność doradczą. Zależy nam mając na kompleksowej obsłudze laboratoriów i przemysłu w zakresie ochrony środowiska. Dzięki takiemu działaniu, coraz lepiej poznajemy potrzeby naszych Klientów i świadczymy usługi odpowiadające ich oczekiwaniom.